NÁŠ PRÍBEH

Mnohí to poznáte. Čím sme starší tým viac máme tendenciu nahradiť zážitkové učenie klasickým bifľovaním. Pri učení sa cudzieho jazyka to platí dvojnásobne. Z učenia sa tak stáva začarovaný kruh.  a viacerí nakoniec učenie zabalia. Dookola končia a začínajú. Sme presvedčení, že raz zažiť je viac ako stokrát počuť. Platí to pre učenie v každom veku. Rozhodli sme sa preto vytvoriť zážitkové  jazykové kartičky Smart cards na učenie sa anglických slovíčok, využívajúce netradičnú metódu kľúčového slova. Učenie sa stáva zážitkom a kartičky v krátkom  čase pomôžu osvojiť si stovky nových slovíčok bez bifľovania.

Prečo práve kartičky? Pretože sú spratné, ľahko prenosné a učiť nové slovíčka sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Cesta ku vytvoreniu kartičiek nebola ľahká, nás to však bavilo. Je za nimi stovky hodín práce, škrtania a prepisovania. Driny, ale aj zábavy. Odmenou nám bolo množstvo pozitívnych a nadšených reakcií tých,  ktorí si kartičky vyskúšali v rámci ich pilotného testovania.  Dalo nám to energiu a silu ísť ďalej a aj vďaka tomu sme sa rozhodli otvoriť tento e-shop. Budeme radi ak kartičky aj vám uľahčia a spríjemnia osvojovanie anglických slovíčok a učenie cudzieho jazyka bude pre vás zábavou a relaxom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie